ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Na kterých krajských silnicích se letos plánují úplné uzavírky?

28.02.2020 15:34

Zlínský kraj - O plánu letošních uzavírek na silnicích ve Zlínském kraji se informovali zástupci institucí, které mají na starosti dopravu, v úterý 25. února v prostorách krajského úřadu. Hovořilo se i o úplných uzavírkách, které se letos chystají na silnicích II. a III. třídy, jejichž majetkovým správcem je Ředitelství silnic Zlínského kraje.

„V tuto chvíli předpokládáme, že na silnicích II. a III. třídy budou během letošní stavební sezony probíhat práce na 18 investičních stavbách. Jen na čtyřech z nich počítáme s úplnými uzavírkami pro veškerý provoz a se stanovením objízdných tras. Na většině ostatních staveb budou pouze částečné uzavírky, zpravidla se světelnou signalizací a střídavým provozem vozidel v jednom jízdním pruhu," uvedl ředitel ŘSZK Ing. Bronislav Malý, který se úterního jednání zúčastnil.

Kde se letos plánuji úplné uzavírky na silnicích II. a III. třídy
Místo Okres Silnice Období
Loukov KM II/150 březen - listopad
Tučapy UH III/4275 duben - listopad
Mistřice UH III/49728 duben - říjen
Ludslavice KM III/43826 duben - srpen

 

Pro nákladní dopravu budou platit úplné uzavírky navíc ještě v Rokytnici (ZL), na silnici od hranice Olomouckého kraje do Bystřice pod Hostýnem (KM) a v Lutopecnách (KM). Z důvodu výstavby jihovýchodního dálničního obchvatu Otrokovic platí úplné uzavírky také na krajské silnici III/4973 v okolí Kvítkovic.

„Přesnější informace k uzavírkám na silnicích II. a III. třídy zveřejňujeme na internetových stránkách www.rszk.cz obvykle až ve chvíli, kdy je vydáno rozhodnutí příslušných silničních správních orgánů a jsou známy termíny zahájení a ukončení dopravního omezení," dodal ředitel ŘSZK.

Lze stáhnout zákresy plánovaných investičních staveb ŘSZK na mapě ve formátu PDF.

 

 


Počet přístupů: 712, Tisk stránkyUzavírky, objížďky

Letní pohotovost, kontakty

INTERREG V-A

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDI 


 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2018 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS