ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Škody na silnicích po rallye budou odstraněny do konce září

20.09.2011 09:04

Zlínský kraj - Škody v řádu desítek tisíc korun zaznamenali pracovníci Ředitelství silnic Zlínského kraje na silnicích II. a III. třídy po skončení letošního ročníku motoristické soutěže Barum Czech Rally. Všechny by měly být odstraněny do konce září 2011.

„Škody na silnicích po motoristické soutěži evidujeme. Hned po skončení rallye zajišťují příslušné správy a údržby silnic nebo i přímo pořadatelé prvotní očištění vozovek. Poté nastává jednání s pořadateli rallye a k finančnímu vyrovnání," uvedl vedoucí majetkové správy ŘSZK Miroslav Puchmeltr.

Letos při pořádání Barum Czech Rally došlo například na silnici u Halenkovic ke znečištění a k poškození krajnice i krytu vozovky a směrových sloupků. Podobné škody silničáři zaznamenali také na silnici Ludkovice - Luhačovice. V Gahurově ulici ve Zlíně bylo poškozeno nové vodorovné dopravní značení.

Správy a údržby silnic postupně poškozené úseky opravují. „ŘSZK o vzniklých škodách jedná s pořadateli rallye. Silnice by měly být v původním stavu zhruba do konce září. Škody v řádu několika desítek tisíc korun nám budou pořadatelem soutěže uhrazeny," sdělil Puchmeltr.

 


Počet přístupů: 4530, Tisk stránkyUzavírky, objížďky

Letní pohotovost, kontakty

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDIAktuality na Váš e-mail

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj email.

 


Návštěvnost stránek

TOPlist

 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2011 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS