ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Zahájení opravy vsetínského nadjezdu se musí odložit

05.05.2016 14:43

Vsetín - Z důvodu zrušení zadávacího řízení dojde k odložení termínu zahájení připravované rekonstrukce silničního nadjezdu ev. č. 05735-1 ve Vsetíně. Stavba velmi pravděpodobně začne až v roce 2017. Původně se počítalo se zahájením stavby v letošním roce.

Nadjezd ev. č. 05735-1 ve Vsetíně / foto: archiv

V průběhu zadávacího řízení bylo na základě žádostí dodavatelů o dodatečné informace zjištěno, že je nutné upravit soupis prací, dodávek a služeb nezbytných k úplné realizaci předmětu veřejné zakázky. „Na základě provedených úprav však došlo ke změně předpokládané ceny, což má za následek překročení limitu pro podlimitní veřejnou zakázku. Jako zadavatel bychom se tak dopustili porušení zákona, neboť veřejná zakázka nebyla zadávána postupem stanoveným v zákoně pro nadlimitní veřejné zakázky. Současné zadávací řízení jsem proto musel zrušit," uvedl ředitel Ředitelství silnic Zlínského kraje Ing. Bronislav Malý.

ŘSZK vyhlásí zadávací řízení pro rekonstrukci vsetínského nadjezdu znovu jako nadlimitní veřejnou zakázku. Tím se však výběr zhotovitele o několik měsíců opozdí. Proto bude stavba zahájena v roce 2017.

 

 


Počet přístupů: 2191, Tisk stránkyUzavírky, objížďky

Letní pohotovost, kontakty

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDIAktuality na Váš e-mail

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj email.

 


Návštěvnost stránek

TOPlist

 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2011 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS