ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Nový povrch získají čtyři kilometry silnice ve Chřibech

01.09.2016 13:44

Koryčany - Zlínský kraj nezapomíná ani na méně využívané silnice v okrajových částech regionu. Více než 10 milionů korun vynaloží během září na opravu téměř čtyř kilometrů silnice III/43230, která vede lesním komplexem Chřibů z Koryčan směrem na Vřesovice.

Zákres do mapy

Předmětem díla je celoplošná obnova živičného povrchu vozovky silnice III/43230 v celkové délce 3 978 metrů. Stavba se nachází v extravilánu za městem Koryčany a končí na hranici Zlínského a Jihomoravského kraje ve směru k obci Vřesovice. Bude zde provedena sanace příčných a podélných trhlin pružnou asfaltovou zálivkou. Na povrch stávající vozovky bude položena vyrovnávací živičná vrstva a na ni obrusná vrstva v tloušťce 50 milimetrů. Součástí stavebních prací bude úprava napojení sjezdů k nemovitostem.

Stavební práce budou probíhat za úplné uzavírky silnice, objízdná trasa povede přes Střílky, Boršice, Osvětimany do Vřesovic.

Zhotovitelem stavby je firma Porr, a. s., odštěpný závod Morava, Tlumačov. Smluvní cena za tuto zakázku činí 10,757 milionu korun (vč. DPH). Stavba bude spolufinancována Státním fondem dopravní infrastruktury.

Zahájení stavby se předpokládá 12. září, její ukončení je plánováno na 31. října 2016.

Vydáno ve spolupráci s KÚ ZK

Logo

 


Počet přístupů: 2154, Tisk stránkyUzavírky, objížďky

Letní pohotovost, kontakty

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDIAktuality na Váš e-mail

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj email.

 


Návštěvnost stránek

TOPlist

 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2011 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS