ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Most přes Rožnovskou Bečvu bude tři měsíce uzavřen

26.03.2019 15:04

Rožnov pod Radhoštěm - Po objízdné trase přes centrum města - po nábřeží Dukelských hrdinů a ulicemi Nádražní, Pionýrská a Palackého - budou muset jezdit motoristé ve směru od Dolní Bečvy či Frenštátu p. Radh. v období od dubna do června k Valašskému muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Most u křižovatky v blízkosti hotelu Eroplán se bude opravovat a bude uzavřen.

Popis prací

Most 48611-2 v Rožnově pod Radhoštěm / foto: ŘSZK

Ředitelství silnic Zlínského kraje bude prostřednictvím zhotovitelské firmy opravovat most ev. č. 48611-2 přes Rožnovskou Bečvu v Rožnově pod Radhoštěm. Budou se vyměňovat římsy mostu, zábradlí, podpovrchové mostní závěry, bude se sanovat nosná konstrukce a obnovovat povrch vozovky. Vozovka bude obnovena v délce 240 metrů. Délka přemostění činí 32 metrů. Most byl v současnosti ve stavu uspokojivém - hodnocení 4 na sedmibodové stupnici.

Zhotovitel, cena, termín

Zhotovitelem stavby je firma REPONT, s. r. o., z Lipníku nad Bečvou. Smluvní cena za tuto zakázku činí 4,077 milionu korun (vč. DPH). Silniční stavba bude financována Zlínským krajem prostřednictvím ŘSZK. Stavební práce budou zahájeny 1. dubna a ukončeny do 30. června 2019.

Uzavírky a dopravní omezení

Po dobu stavby bude most pro silniční provoz uzavřen, bude zde platit úplná uzavírka. Motoristé ve směru jízdy od Dolní Bečvy nebo od Frenštátu pod Radhoštěm, kteří by chtěli jet k Valašskému muzeu v přírodě, budou muset použít objízdnou trasu po nábřeží Dukelských hrdinů a ulicemi Nádražní, Pionýrská a Palackého.

Vydáno ve spolupráci s KÚ ZK

 


Počet přístupů: 784, Tisk stránkyUzavírky, objížďky

Letní pohotovost, kontakty

INTERREG V-A

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDI 


 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2018 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS