ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Čtvrt století pracuje u silničářů

18.02.2013 09:18

Zlín - Pětadvacet let uplynulo na začátku tohoto měsíce od okamžiku, kdy technik Ředitelství silnic Zlínského kraje Valdemar Dohnal poprvé nastoupil do zaměstnání u silničářů. Své profesi zůstává věrný i nadále. K pracovnímu jubileu mu blahopřál ředitel ŘSZK Ing. Bronislav Malý.

Valdemar Dohnal / foto: V. CekotaValdemar Dohnal se narodil v Uherském Hradišti v roce 1966. Vystudoval stavební průmyslovku ve Zlíně, obor dopravní stavby. Po vojenské službě nastoupil 1. února 1988 k Okresní správě silnic Gottwaldov, která již tehdy sídlila v současném areálu U Majáku. Zaměstnavatelem Valdemara Dohnala se později stala Správa a údržba silnic Zlín. Posledních pět let pracuje na Ředitelství silnic Zlínského kraje.

U silničářů pracoval Valdemar Dohnal dlouhou dobu jako vedoucí střediska Zlín a směnový vedoucí zimní údržby silnic. Měl na starosti opravy a údržbu silnic ve Zlíně a širokém okolí a zimní údržbu silnic v celém okrese. Řídil práce až třiceti zaměstnanců a podílel se na zavádění nových technologií při opravách silnic a silničního příslušenství. Jako technický dozor ŘSZK kontroluje a přebírá práce, které pro ŘSZK zajišťují organizace SÚS Zlínska a SÚS Slovácka. Na území celého kraje se na silnicích II. a III. tříd stará o opravy mostů. Kontroluje průběh staveb na silnicích II. a III. tříd v okresech Zlín a Uherské Hradiště. Sleduje stav vozovek v obou okresech, navrhuje opravy po zimním období - plošnou obnovu povrchů vozovek a souvislou údržbu.

„K dopravě jsem měl vždycky blízko. Podle toho jsem si vybral školu i studijní obor a nikdy jsem toho nelitoval. Moje práce mě baví, dělám ji rád a nemám důvod uvažovat o změně. Jsem rád, že i já mohu svou profesí a svými zkušenostmi přispívat k neustálému zlepšování stavu silniční sítě a komfortu cestování v celém Zlínském kraji," říká Valdemar Dohnal.

 

 


Počet přístupů: 658, Tisk stránkyUzavírky, objížďky

Letní pohotovost, kontakty

INTERREG V-A

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDI 


 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2018 | Zapnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS