ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

ŘSZK se distancuje od rasistického dopisu

10.06.2014 13:52

Zlín - Ředitelství silnic Zlínského kraje se rozhodně distancuje od protiromského dopisu, který se v posledních týdnech objevuje na sociálních sítích a koluje v e-mailové korespondenci a který je falešně podepsán jménem a funkcí zaměstnance ŘSZK Ing. Romana Dočkala.

Elektronický dopis, ve kterém se popisuje údajné zneužívání sociálního systému romskými občany, jeho anonymní autor lživě podepsal jménem a funkcí pracovníka Ředitelství silnic Zlínského kraje Ing. Romana Dočkala. Obsah dopisu by mohl naplňovat skutkovou podstatu trestného činu podněcování nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod.

„Začali jsme od různých lidí dostávat e-mailové dotazy, zdali máme s tímto textem něco společného, respektive výzvy, abychom se od něj distancovali. To také rozhodně činíme," řekl ředitel ŘSZK Ing. Bronislav Malý.

„Netuším, kdo mohl na internetu pro svůj nenávistný záměr zneužít mé osobní údaje. Nemám s textem nic společného. Poškozuje to mé jméno i dobrou pověst zaměstnavatele. Rozhodně se proti tomu ohrazuji. Podal jsem už v této věci u Policie ČR trestní oznámení," prohlásil Ing. Roman Dočkal.

 


Počet přístupů: 6536, Tisk stránkySjízdnost

Uzavírky, objížďky

INTERREG V-A

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDIAktuality na Váš e-mail

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj email.

 


Návštěvnost stránek

TOPlist

 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2011 | Zapnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS