ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Napiš, vyfoť a vyhraj!

10.07.2014 17:27

Střední Morava - „Napiš, vyfoť a vyhraj!" - tak se nazývá fotografická soutěž, kterou vyhlásil Úřad Regionální rady Střední Morava. Od 7. července. do 30. září 2014 má veřejnost možnost vytvářet na stránkách www.mujprojekt.eu z fotografií realizovaných projektů Regionálního operačního programu Střední Morava originální fotoreportáže. Během října pak proběhne veřejné hlasování o tři nejlepší z nich. Další tři nejlepší fotoreportáže vybere odborná porota.

Co je potřeba udělat pro účast v soutěži? Stačí navštívit místo v Olomouckém nebo Zlínském kraji, kde byl realizován nějaký projekt díky finanční podpoře z ROP Střední Morava, a vytvořit odtud fotoreportáž. Ta může mít minimálně čtyři a maximálně osm fotografií, které budou doplněny popiskami. Pomocí jednoduché aplikace autor vloží snímky i popisky na webové stránky www.mujprojekt.eu. Fotoreportáž může být z jednoho místa a jednoho projektu ROP Střední Morava, ale může představit také více tematicky shodných nebo jinak návazných míst.

Soutěž je rozdělena do dvou kol. V prvním kole, které probíhá od 7. 7. do 30. 9. 2014, budou soutěžící vkládat své fotoreportáže na webové stránky www.mujprojekt.eu. Ve druhém kole, které bude spuštěno 1. 10. a ukončeno 31. 10. 2014, bude veřejnost hlasováním vybírat tři nejlepší soutěžní fotoreportáže. Další tři výherce vybere odborná porota. Celkově tedy bude oceněno šest fotoreportáží. Jejich autoři získají hodnotné ceny. Ve hře jsou pobytové poukazy například do relax centra Kolštejn v Branné, hotelu Jana v Přerově nebo do wellness hotelu Alexandria v Luhačovicích. Pěkné ceny čekají i na hlasující. Patnáct z nich, kteří budou vylosováni, obdrží dárkový balíček propagačních předmětů ROP Střední Morava.

Přehled projektů financovaných z ROP Střední Morava v Olomouckém a Zlínském kraji je k dispozici na www.mujprojekt.eu. Vybírat lze z 622 projektů. Patří mezi ně i více než tři desítky staveb na silnicích II. a III. třídy ve Zlínském kraji, jejichž investorem bylo Ředitelství silnic Zlínského kraje.

 

Logo

 


Počet přístupů: 3150, Tisk stránkySjízdnost

Uzavírky, objížďky

INTERREG V-A

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDIAktuality na Váš e-mail

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj email.

 


Návštěvnost stránek

TOPlist

 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2011 | Zapnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS