ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Uzavírky ve Fryštáku a na přehradě začnou 27. května

06.05.2015 14:20

Fryšták - Práce na rekonstrukci silnice II/490 ve Fryštáku a přestavbě mostu ve Zlíně-Kostelci (přes Fryštáckou přehradu) začnou o něco později, než se již psalo v některých médiích. Režim úplné uzavírky s objízdnými trasami zde začne až 27. května.

„V některých médiích už se objevily poněkud předčasné zprávy o uzavření silnice II/490 přes Fryšták v důsledku našich staveb na rekonstrukci části průtahu Fryštáku a na přestavbě mostu, který převádí silnici přes Fryštáckou přehradu. Protáhlo se však výběrové řízení na zhotovitele stavby, takže termín začátku uzavírek se posunul až na 27. květen 2015," uvedl ředitel Ředitelství silnic Zlínského kraje Ing. Bronislav Malý.

Situace s dopravními omezeními v této lokalitě jistě zajímá obyvatele města Fryštáku i poměrně širokou veřejnost. Silniční stavby přinesou motoristům určitá omezení. Silnice přes Fryštáckou přehradu bude zcela přerušena, neprojedou zde vůbec žádná vozidla. Při jízdě mezi Fryštákem a Zlínem se bude používat pro vozidla s hmotností do 7,5 tuny, vozidla IZS a linkové autobusy objízdná trasa přes Lukov. Pro ostatní vozidla bude stanovena objízdná trasa z Fryštáku do Zlína přes Holešov, Zahnašovice, Machovou, Otrokovice.

Předpokládá se, že úplná uzavírka silnice II/490 z Fryštáku směrem na Zlín potrvá do 2. srpna 2015. Poté budou práce na rekonstrukci silnice a mostu ještě pokračovat za částečné uzavírky, kdy bude střídavý provoz jedním jízdním pruhem řízen světelnou signalizací.

„Aktuální termíny a rozsah uzavírek najdou zájemci na našich internetových stránkách," dodal ředitel ŘSZK.

Vydáno ve spolupráci s KÚ ZK

 


Počet přístupů: 276, Tisk stránkyUzavírky, objížďky

INTERREG V-A

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDI 


 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2018 | Zapnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS