ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Aktuality

foto aktuality

Silniční stavba za 14,6 milionu bude zahájena v Brumově-Bylnici

20.08.2019 08:14

Brumov-Bylnice - Poslední zahajovanou velkou stavbou z letošního plánu investičních akcí Ředitelství silnic Zlínského kraje bude rekonstrukce téměř kilometrového úseku silnice, která vede z centra Brumova-Bylnice směrem do Návojné. Bude probíhat za částečné uzavírky, střídavý provoz v jednom jízdním pruhu bude řízen světelnou signalizací.

foto aktuality

Opravovaný úsek Okružní ulice je již plně zprůjezdněn

14.08.2019 13:06

Zlín - Oprava půlkilometrového úseku Okružní ulice ve Zlíně za 7 milionů korun, jejímž investorem je Zlínský kraj, byla oproti původním předpokladům dokončena dříve. Stavební práce na této páteřní komunikaci vedoucí na největší zlínské sídliště Jižní Svahy měly probíhat až do konce srpna, úsek je však pro motoristy průjezdný ve všech pruzích již nyní.

foto aktuality

Konec opravy silnice hlásí silničáři ze Zádveřic

13.08.2019 08:43

Zádveřice-Raková - Téměř 900 metrů rekonstruované silnice mohou používat motoristé a obyvatelé Zádveřic. Silničáři dokončili opravu silnice, která vede z centra Zádveřic do místní části Raková. Zlínský kraj zde investoval prostřednictvím Ředitelství silnic Zlínského kraje téměř 6,5 milionu korun.

foto aktuality

Dva kilometry kvalitní silnice získali ve Viganticích

09.08.2019 09:37

Vigantice - Ve Viganticích už si mohou motoristé užívat více než dvoukilometrového úseku rekonstruované silnice. Tato investiční akce Ředitelství silnic Zlínského kraje, která byla zahájena již na podzim loňského roku, byla letos v červenci úspěšně dokončena.

foto aktuality

Bezpečnostní inspekce pomáhají při úpravách silniční sítě

02.08.2019 08:36

Morkovice-Slížany - Přibližně 140 tisíc korun vynaložilo za poslední dva roky Ředitelství silnic Zlínského kraje na tzv. bezpečnostní inspekce rizikových míst na silnicích a bezpečnostní audity projektové dokumentace při rekonstrukcích silniční sítě. Další prostředky jsou pak vynakládány na realizaci navržených opatření. Poslední inspekční posudek se týkal problematické křižovatky v Morkovicích-Slížanech.

 

starší zprávyUzavírky, objížďky

Letní pohotovost, kontakty

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDIAktuality na Váš e-mail

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj email.

 


Návštěvnost stránek

TOPlist

 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2011 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS