ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Aktuality

foto aktuality

Krajská silnice v Lipové byla směrově napřímena

10.09.2019 08:25

Lipová - Díky dokončené stavební akci Ředitelství silnic Zlínského kraje se motoristům usnadní průjezd obcí Lipová na Slavičínsku. Krajská silnice zde byla v délce 160 metrů směrově napřímena. Byly zde proinvestovány více než čtyři miliony korun.

foto aktuality

Přes nový most u Pitína už se jezdí

03.09.2019 13:31

Pitín - Novým mostním objektem za 16,4 milionu korun byl nahrazen na silnici mezi Pitínem a Slavičínem původní most, který byl ve špatném stavu. Motoristé už mohou nový most používat, stavba byla dokončena.

foto aktuality

Z Želechovic do Provodova se jezdí bezpečněji

30.08.2019 12:12

Želechovice nad Dřevnicí - Po silnici z Želechovic nad Dřevnicí do Provodova se v náročném lesním a svažitém terénu jezdí bezpečněji. Ředitelství silnic Zlínského kraje zde dokončilo stabilizaci dvou silničních úseků, které byly ohroženy sesuvem. Zlínský kraj zde proinvestoval přes třináct a půl milionu korun.

foto aktuality

Nový most u Komárova je hotov o tři měsíce dříve

28.08.2019 09:46

Komárov - S výrazným časovým předstihem před původně stanoveným termínem dokončila zhotovitelská firma pro Ředitelství silnic Zlínského kraje již v měsíci srpnu přestavbu mostu v blízkosti obce Komárov. Motoristé zde dostali do užívání dílo v hodnotě přes sedm milionů korun.

foto aktuality

Silniční stavba za 14,6 milionu bude zahájena v Brumově-Bylnici

20.08.2019 08:14

Brumov-Bylnice - Poslední zahajovanou velkou stavbou z letošního plánu investičních akcí Ředitelství silnic Zlínského kraje bude rekonstrukce téměř kilometrového úseku silnice, která vede z centra Brumova-Bylnice směrem do Návojné. Bude probíhat za částečné uzavírky, střídavý provoz v jednom jízdním pruhu bude řízen světelnou signalizací.

 

starší zprávyUzavírky, objížďky

Letní pohotovost, kontakty

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDIAktuality na Váš e-mail

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj email.

 


Návštěvnost stránek

TOPlist

 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2011 | Zapnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS