ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Aktuality

foto aktuality

Ulici Pod Pecníkem ve Vsetíně zajišťuje nová opěrná zeď

07.11.2018 13:31

Vsetín - Nákladem 10,7 milionu korun nechalo v tomto roce Ředitelství silnic Zlínského kraje rekonstruovat železobetonovou opěrnou zeď v ulici Pod Pecníkem ve Vsetíně. Na konci října zde byly všechny stavební práce dokončeny. Pro financování této stavby byly využity prostředky ze Státního fondu dopravní infrastruktury.

foto aktuality

Z Pitína do Slavičína bez objížďky. Most přes železnici je opraven

01.11.2018 10:51

Pitín - Téměř pětiměsíční objížďka přes Hostětín při cestování z Pitína do Slavičína je u konce. Most přes železniční trať byl rekonstruován a přímá trasa je opět průjezdná. Oprava mostu stála přes 8,5 milionu korun. Ředitelství silnic Zlínského kraje na ni využilo peníze z letošního příspěvku Státního fondu dopravní infrastruktury.

foto aktuality

Nastává období zimní údržby silnic

31.10.2018 09:45

Zlínský kraj - Silničářům nastává podle zákona od 1. listopadu období zimní údržby silnic. Nepřetržitou službu budou držet dispečinky organizací Správa a údržba silnic. Část vozového parku silničářů už má zimní nástavby a je připravena vyjíždět zmírňovat následky sněžení a zimních povětrnostních jevů. Období zimní údržby silnic trvá do konce března.

foto aktuality

Železnici a silnici u Újezdce odděluje opěrná zeď

30.10.2018 06:58

Uherský Brod - Nová osmdesát metrů dlouhá opěrná zeď odděluje silnici od železniční trati v blízkosti Uherského Brodu-Újezdce. Stavební firma ji dokončila v první polovině října 2018. Náklady činily 3,9 milionu korun.

foto aktuality

Další opravená silnice: od Luhačovické přehrady směrem na Petrůvku

26.10.2018 06:25

Petrůvka - Po nové vozovce už jezdí motoristé v dvoukilometrovém kopcovitém úseku silnice mezi okružní křižovatkou nad Luhačovickou přehradou a obcí Petrůvka. Součástí opravy bylo i pořízení nové protismykové vrstvy v místě, kde dříve docházelo k častějším dopravním nehodám a haváriím vozidel.

 

starší zprávySjízdnost

Uzavírky, objížďky

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDIAktuality na Váš e-mail

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj email.

 


Návštěvnost stránek

TOPlist

 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2011 | Zapnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS