ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje

Ve Zlíně se uskuteční Silniční konference

06.10.2011 14:31

Zlín - Letošní 19. ročník Silniční konference se uskuteční ve dnech 11. a 12. října 2011 v novém Kongresovém centru ve Zlíně. Celostátní setkání silničářů se koná pod záštitou předsedy vlády a ministra dopravy. Konference se zúčastní i zástupci Zlínského kraje, magistrátu a rovněž zástupci Ředitelství silnic Zlínského kraje.
Logo konference
„Je to tradiční setkání silničářů a odborníků z dopravních institucí z celé republiky. Získáváme při něm nejnovější informace z resortu dopravy. Důležité je, že si můžeme také vyměňovat zkušenosti a poznatky s kolegy z různých míst, když řešíme podobné problémy," uvedl ředitel ŘSZK Ing. Bronislav Malý. Konference v Kongresovém centru se kromě ředitele ŘSZK zúčastní i jeho čtyři náměstci. Ředitel Bronislav Malý vystoupí na konferenci s příspěvkem „Stav a rozvoj silnic v majetku Zlínského kraje".

Silniční konference se zúčastní asi 800 silničářů a dopravních odborníků z úřadů, firem, vysokých škol i z komunální sféry. Při zahájení konference v úterý 11. října od 10 hodin promluví například předseda České silniční společnosti prof. Ing. František Lehovec, CSc., hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák, primátor Zlína MUDr. Miroslav Adámek a ministr Dopravy Mgr. Pavel Dobeš. V odpoledním přednáškovém bloku vystoupí také náměstek hejtmana Zlínského kraje Ing. Jaroslav Drozd, který je současně předsedou komise pro dopravu rady Asociace krajů ČR. O rozvoji dopravní infrastruktury na Moravě bude hovořit náměstek hejtmana Libor Lukáš.

Druhý jednací den konference bude patřit práci v sekcích. V hlavním sále bude jednat sekce, která se bude zabývat mostními a dalšími významnými silničními objekty. Zajímavé přednášky nabídne sekce o bezpečnosti silničního provozu. Účastníci konference se budou moci přihlásit také na technickou exkurzi na nově postavené úseky D1 a R55 v našem kraji a na trasu započaté stavby R49 z Hulína dále na východ.

Silniční konference se konala ve Zlíně již jednou - v roce 1997. V posledních letech se v roli hostitelských měst střídaly Karlovy Vary, Liberec a Hradec Králové.

Další podrobnosti jsou zveřejněny na internetových stránkách www.silnicnikonference.cz.

 


Počet přístupů: 4765, Tisk stránkyUzavírky, objížďky

Letní pohotovost, kontakty

IROP (2014-2020)

ROP (2007-2013)

Stavby SROP

Evropský fond solidarity

Logo SFDIAktuality na Váš e-mail

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj email.

 


Návštěvnost stránek

TOPlist

 


ŘSZK - Ředitelství silnic Zlínského kraje | 2011 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz | RSS